Binance CEO CZ: Krypto trh potrebuje podnikateľov a projekty, nie ETF.

CEO krypto burzy  Binance Changpeng Zhao povedal, že si nemyslí, že ETF “sú jadrom rastu nášho odvetvia,” počas live stream cez Periscope, 6. februára.

Zhao – známy aj v komunite ako CZ – vyhlásil, že krypto odvetvie porastie s, alebo bez spustenia ETF Bitcoin ( BTC ), čo naznačuje:

“Myslím, že pre rast nášho priemyslu potrebujeme viac podnikateľov na vybudovanie reálnych projektov.”

Ako Cointelegraph oznámil minulý týždeň CBOE spolu so SolidX, znovu podali žiadosť na Bitcoin ETF, po stiahnutí ich požiadavky týždeň predtým. Veľmi očakávané spustenie Bitcoin ETF v USA je očakávané ako možná príčina rally na kryptotrhoch.

Keď bol CZ požiadaný o pripomienku k nedávnej kontroverznej diskusii o burze  QuadrigaCX  Zhao povedal, že hoci sa nechce vyjadrovať k iným zmenárňam, “je to len niečo, čo sa udialo, viac vám nepoviem k tomu”.

Nedávno sa objavili správy o tom, že po náhlej smrti svojho zakladateľa Gerryho Cottena chýba na burze QuadrigaCX údajne digitálny majetok vo výške 190 miliónov dolárov. Ako nedávno uviedol Cointelegraph , keď burza skončila na súde, aby sa predišlo kolapsu, niektorí členovia komunity naznačujú, že cold peňaženky QuadrigaCX nikdy neexistovali.

Generálny riaditeľ spoločnosti Binance tiež povedal, že spoločnosť sa zaujíma o pridanie Ripple ( XRP ) ako partnera pomocou systému xRapid. Ako vysvetlil Cointelegraph, keď sa systém stal komerčne dostupným v októbri 2018, xRapid je platforma na vysporiadanie v reálnom čase, určená na urýchlenie medzinárodných  platieb získavajúcich likviditu od spoločnosti XRP.

Binance je v súčasnosti podľa CoinMarketCap najväčšou krypto burzou na svete podľa denného objemu obchodov.

Zdroj:

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart