Binance má za sebou najväčší upgrade za posledné 2 roky

Jedna z najväčších a nepochybne aj najúspešnejších kryptomenových búrz, Binance, má za sebou upgrade, ktorý sa mal pripravovať údajne posledné 2 roky. Aspoň to na svojom oficiálnom Twitter účte zverejnil Changpeng Zhao, zakladateľ a CEO tejto burzy. Podľa neho aj tímu za burzou Binance má ísť o najväčší upgrade za posledné roky, pričom sa na jeho úspešnú implementáciu mali pripravovať od roku 2018.

Všetko prebehlo hladko

Pred dvoma dňami dostali používatelia kryptomenovej burzy Binance upozornenie, ktoré ich malo pripraviť na plánovanú 2-hodinovú odstávku tejto burzy. Tá sa odohrala dnes v noci, pričom podľa hlavného predstaviteľa Binance, Changpenga  Zhaa prebehla úplne bez problémov. Týkať sa však mala iba klasického obchodovania spot cien, pričom futures alebo opcie fungovali tak ako inokedy.

Pre burzu Binance ide o najväčšiu odstávku v jej krátkodobej trojročnej histórii. Práve preto bolo pomerne prekvapivé, že si tím vyhradil na takúto náročnú úlohu iba dve hodiny. Po úspešnom dokončení tohto upgradu sa na svojom Twitteri objavil CZ, aby objasnil o čo išlo a ako všetko prebiehalo. Jeho tweet znel nasledovne: 

„Ide o najväčší upgrade ku dnešnému dňu. Zmenili sme naše prístroje na nový programovací jazyk (a celý kód prepísali odznova tak ako je potrebné). Ide o jeden z najväčších upgradov, aké môžeme vôbec vykonať. 2 roky sme na ňom pracovali, iba kvôli tomu, aby sme zrýchlili výkonnosť. Pripravujeme sa na ďalšiu vlnu…. #build“

Tak znel oficiálny tweet Changpenga Zhaa, ktorý je na Twitteri veľmi aktívny. Podľa mnohých trávi CZ na Twitteri dokonca až viac ako 25% svojho času. Ako sa však zdá, tak ide o pomerne úspešnú taktiku, kedže Binance má stále viac a viac podporovateľov a obchodníkov a CZ je schopný prostredníctvom Twitteru všetkých informovať o novinkách a spravách spojených s touto burzou.

Dnes sme vás informovali aj o tejto správe: Chaos okolo ceny Bitcoinu – ukáže nám leto smer?

Rovnako dnes tak CZ použil Twitter na to, aby zodpovedal niekoľko otázok spojených s novým upgradom. Podľa Changpeng Zhaa je nový systém až 10 krát rýchlejší ako predchádzajúci. CZ upozornil na to, že by mal byť teoreticky schopný uniesť až 100x vyššie objemy, ako predchádzajúci systém. CZ si je vedomý, že či to dokáže tento upgrade skutočne uniesť ukáže až čas, avšak verí, že k žiadnym významným a veľkým chybám by nemalo dôjsť.

Zdroje: https://en.ethereumworldnews.com/, https://cointelegraph.com/

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart