Bitcoin už môžeme poslať priamo cez WhatsApp.

Krypto transakcie cez náme aplikácie prinášajú jednoduchosť najmä pre menej technicky zdatných jednotlivcov. „Sociálne zasielanie správ“ je dôležitou súčasťou širšieho prijímania kryptomien. WhatsApp sám má viac ako 1,5 miliardy užívateľov v takmer každom kúte sveta. čo myslíte pomôže takáto službu masovej adopcii?

Whats App užívatelia môžu teraz posielať a prijímať Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) a Ethereum (ETH) prostredníctvom populárnej platformy pre zasielanie správ vďaka Lite.Im botu. Oznámenie je posledným pokusom o zjednodušenie procesu platby kryptomenami, čím sa virtuálne meny priblížia bežným ľuďom.

AKO ODOSLAŤ BITCOIN NA WhatsApp

V twíte, ktorý uverejnila Zulu Republic v nedeľu (19. mája 2019), digitálna platforma oznámila, že jej aplikácia na zasielanie krypto správi Lite.Im zaviedla jednoduchý spôsob odosielania a prijímania bitcoinov prostredníctvom WhatsApp.

Všetci užívatelia si musia pridať bot Lite.Im na WhatsApp a postupovať podľa pokynov na obrazovke. Používatelia majú okrem možnosti odosielania a prijímania krypta aj množstvo iných možností. Služba tiež umožňuje ľuďom zarobiť si kryptomenu prostredníctvom odporúčania za sprostredkovanie. Existujú tiež možnosti, ktoré umožňujú používateľom nastaviť predvolenú kryptomenu alebo preferovaný jazyk a heslo. Momentálne sa dá nastaviť anglický a španielský jazyk.

REALIZÁCIA TRANSAKCIÍ BUDE JEDNODUCHŠIA

Krypto transakcie založené na SMS zavádzajú jednoduchosť najmä pre menej technicky zdatných jednotlivcov. Lite.Im už má podobné služby pre Facebook Messenger, Telegram a SMS.

Podľa spoločnosti je „sociálne zasielanie správ“ dôležitou súčasťou širšieho prijímania kryptomien. WhatsApp sám má viac ako 1,5 miliardy užívateľov v takmer každom kúte sveta.

S mobilnými transakciami, ktoré sa stávajú prístupnejšie na miestach v juhovýchodnej Ázii a Afrike, existuje možnosť, že viac ľudí, ktorí nemajú prístup k bankám, bude mať konečne väčší prístup k platobným kanálom. Mnohí priaznivci hovoria, že BTC sa stáva vyspelejšou triedou aktív a je na ceste splniť očakávania mnohých skorých protagonistov.

SÚŤAŽ S FACEBOOKOM?

Pre Facebook, ktorý má svoje vlastné krypto plány, by Lite.Im mohol byť vnímaný ako konkurencia. Neexistuje žiadne oficiálne vyhlásenie o presnej povahe virtuálnej ambície giganta, ale stále znejú fámy, že to bude podobné Bitcoinu. Hmmm.

Zdroj: https://bitcoinist.com/you-can-now-send-and-receive-bitcoin-on-whats-app/

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart