Burza Binance je o krok bližšie ku vlastnej debetnej karte

Kryptomenová burza Binance je skutočne niečím výnimočným. Za tri roky dokázala toho viac, ako takmer akákoľvek iná kryptomenová burza. Ľahkosť a rýchlosť, s akými si dobýva kryptomenový trh, sú priam neskutočné. Aj najbližší krok tejto kryptomenovej burzy vzbudzuje ešte väčšiu pozornosť a rešpekt, ako akýkoľvek predtým. Podľa najnovších správ je totižto Binance iba krôčik od toho, aby mala vlastnú debetnú kartu.

Spolupráca so spoločnosťou Swipe

O spolupráci medzi spoločnosťou Swipe a burzou Binance sa v kryptomenových médiách hovorí už dlhší čas. Nie je žiadnym tajomstvom, že Binance má pracovať už dlhší čas na tom, aby mohli svojim používateľom ponúknuť debetnú kartu. Podľa neoficiálnych zdrojov sa vraj mala burza k tomuto cieľu priblížiť tento týždeň, keď mala uzavrieť spoluprácu so spoločnosťou Swipe.

Rovnako malo byť súčasťou danej spolupráce aj odkúpenie väčšinového podielu spoločnosti Swipe danou kryptomenovou burzou. Táto správa však zatiaľ ostáva neoverená, pričom ani jedna zo strán o danej kolaborácii zatiaľ neinformovali prostredníctvom svojich oficiálnych sociálnych sietí.

Burza Binance má na spolupráci tohto typu pracovať od marca tohto roku. Binance Card by mala podľa informácii fungovať presne tak isto, ako akákoľvek iná platobná karta, avšak mala by ponúkať oveľa viac možností pre svojich držiteľov. Jednou z nich by mala byť napríklad možnosť prevodu kryptomien na fiat meny priamo v obchodoch.

Neváhajte si prečítať ani tento článok: Fundamentálna analýza – Monero

Výhodou tejto karty by mala byť aj skutočnosť, že by mala fungovať po celom svete. To sa má podariť spoločnosti Binance najmä vďaka tomu, že má už mať vytvorenú spoluprácu hneď s niekoľkými celosvetovými platobnými sieťami. Takisto bude Binance Card umožňovať aj hotovostné výbery z bankomatov, v regiónoch, ktoré takúto možnosť podporujú.

Swipe má skúsenosti z tohto sektora

Spoločnosť Swipe už dokonca poskytuje svoju vlastnú kryptomenovú Visa debetnú kartu prostredníctvom Contis Financial Services Ltd. Ide o člena spoločnosti Visa, ktorý má licenciu od FCA (Financial Conduct Authority – finančný regulátor vrámci Veľkej Británie). Predstaviteľ spoločnosti Contis sa však k tejto spolupráci odmietol vyjadriť pričom upozornil na to, že ich klientom je iba spoločnosť Swipe, nie Binance.

Naša ponuka na osviežujúce letné členstvo pre všetkých platí iba do zajtra a tak ju neváhajte využiť. Pokiaľ sa o nej chcete dozvedieť viac, kliknite na nasledujúci link: Letné členstvo vo VIP skupine 2020

Ani jedna zo strán zatiaľ nie je o tejto novinke príliš „výrečná.“ Rovnako sa nevie ani to, kedy by malo dôjsť k oficiálnemu spusteniu a distribúcii klientom. Na všetky tieto novinky však budeme netrpezlivo čakať a pokiaľ sa v médiách objaví niečo nové, určite vás budeme informovať.

Zdroj: https://www.theblockcrypto.com/

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart