CEO Binance, presvedčený o budúcnosti kryptopriemyslu

CEO Binance Changpeng Zhao vyjadril aj napriek náročnému stavu, ktorý definoval väčšinu roka 2018, veľkú dôveru v kryptomeny. V rozhovore pre Bloomberg Daybreak tiež poznamenal, že Binance má v pláne začať nový rok „výbuchom“  v súlade s pozitívnym pohľadom na tento sektor.

Jeho slovami:

„2018 bol ťažkým rokom v zmysle ocenenia kryptomien. Videli sme veľa dobrých projektov, ktoré to tento rok nezvládli, takže je to rok korekcie. Technológia však zostáva a chceme začať rok 2019 „výbuchom“… Myslím si, že ľudia v tomto priemysle sú stále presvedčený o jeho budúcnosti, takže nevidím dôvod sa o to strachovať.“

Dočasná cena, stály úžitok

V zhodnotení od Changpeng Zhao, téma ocenenia bude vždy lákať špekulatívnu aktivitu, čoho dôsledok bude kolísanie ceny hore alebo dole. Minulý rok sme videli nadmerné kolísanie nasledované fázou korekcie, ktorá pretrvala väčšinu roka 2018. Priznal ale, že nie je možné vedieť či fáza medvedieho trhu skončila. Zhao sa vyjadril, že v dlhotrvajúci priemysel je bez ohľadu na pohyb cien držaný skutočnými aplikáciami a staviteľmi.

Povedal, že aj napriek prevratom a neistote bude Binance veľmi agresívna v dosahovaní svojich ambícií, ku ktorým tento rok pribudlo pár nových míľnikov. Jedným z nich bude spustenie ich vlastnej decentralizovanej burzy, ktorá poskytne používateľom viac slobody.

Ďalej povedal, že Binance víta zapojenie regulácií do priestoru kryptomien od všetkých vlád na svete tak dlho, pokým to bude podporovať boj proti súčasnej neistote. Podľa jeho názoru dobré regulácie budú krypto propagovať lepšie ako nedomyslené inovácie.

Keď bol dotázaný na stav svojho vlastného kryptomenového portfólia, ktoré bolo už skôr v priebehu roka ohodnotené na 2 miliardy dolárov odpovedal, že síce nedokáže potvrdiť aktuálnu hodnotu, ale určite utrpelo stratu kvôli stavu trhu v roku 2018. Napriek tomuto, ale povedal, že jeho dôvera v trh zostáva nezmenená.

Zdroj: 1


Pripravte se na novú sezónu v kryptomenách. Učte se a majte náskok pred ostatnými.

Výskúšajte si našu školu kryptomien:

KURZ pre začiatočníkov

KURZ TRADINGU

Alebo vstúpte do našej VIP skupiny, v ktorej celý obsah je súčasťou členstva a omnoho viac. 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart