Chcú viesť blockchainovú revolúciu. Americká burza expanduje

Americká burza Bittrex aj napriek súčasnej situácii na trhoch ohlasuje posuny. Na Twitteri oznámila, že spustila Bittrex International, pobočku, ktorá bude zodpovedná za „globálnu správu inovatívnych spoločností zameraných na blockchain z krajín mimo USA.“

V popise zámeru novej firmy burza uvádza, že misiou nadnárodnej spoločnosti bude stať sa hybnou silou v blockchainovej revolúcii. Dosiahnuť to chce poskytovaním dohľadu, poradenstva aj manažmentu pre technologické spoločnosti, ktoré bude mať v správe.

Spoločnosť bude zároveň zodpovedná za založenie dcérskej firmy na Malte, ktorá je známa svojou náklonnosťou ku kryptomenám. Pomocou bude priaznivé regulačné prostredie na Malte, ktoré vytvorí „bezpečnú, spoľahlivú a vyspelú platformu digitálnych aktív pôsobiacu na Malte.“ Postavená bude na obchodnej technológii Bittrexu.

Presnejšie, Bittrex Malta plánuje povoliť projektom nielen to, že budú vidieť vlastné krypto aktíva na platforme, ale dostanú možnosť sledovať ako ich myšlienky rastú vďaka tvoriacej sa vyššej úrovne dôvery spotrebiteľov.

Celosvetový dosah má spoločnosť dosiahnuť partnerstvami s medzinárodnými burzami. Malta otvorene vyjadruje svoj pozitívny vzťah ku kryptomenám a víta krypto spoločnosti. Táto platforma tak vznikla v spolupráci s miestnymi aj s európskymi regulátormi.

„V Bittrexe používame našu bezpečnú, spoľahlivú a inovatívnu technologickú platformu na blockchainovú revolúciu. Vďaka našej americkej obchodnej platforme a rastúcej globálnej sieti partnerov robíme technológiu blockchain a obchodovanie s digitálnymi aktívami dostupnejšiu komunite po celom svete,“ vysvetľuje CEO spoločnosti Bill Shihara.

zdroj: 1

Teraz je ten správny čas si zvoliť kryptomeny, ktoré v budúcnosti budú stáť za to. Vďaka naším analýzam, fundamentom a informáciám, ktoré denno denne vyhladávame a s vami zdieľame, vám uľahčíme rozhodovanie a pomôžeme vám na vašej ceste svetom kryptomien ?

BCO a Aurore sa za posledný týždeň darilo, informáciu o nich ste u nás získali v predstihu. Zle nedopadol ani FUN.

V našich pravidelných víkendových analýzach máš možnosť každý víkend nájsť zanalyzované kryptomeny, v ktorý náš analytik Ing. Marek Jendrál poskytuje svoje stanovisko . 

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Pre platbu v kryptomene použite tento formulár 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart