Čína zakazuje propagáciu kryptomien v okrese Chaoyang (Peking)

Čína zakazuje všetkým obchodným miestam, aby hostili akúkoľvek udalosť alebo propagovali čokoľvek súvisiace s kryptomenami. Mnohí údajne veria, že zákaz, ktorý sa najskôr týkal lokálnej spravodajskej aplikácie známej pod názvom Jwview, by sa mohol rozšíriť aj na ďalšie okresy.

Oznámenie zakazuje, aby všetky verejné priestory v okrese – vrátane nákupných centier, hotelov a kancelárskych budov – hostili akúkoľvek formu propagácie súvisiacej s kryptomenami. Medzi dôvodmi opatrení sa v oznámení uvádza “ochrana práv verejného vlastníctva”, “prevencia pred praním špinavých peňazí” a ochrana “bezpečnosti a stability finančného systému”. Členovia verejnosti majú povinnosť nahlásiť akékoľvek porušenie zákazu.

Podľa Šanghajskej burzy cenných papierov, čínsky Národný úrad pre znižovanie rizík údajne identifikoval 124 platforiem na krypto obchodovanie so zahraničnými IP adresami a zamýšľa zablokovať prístup k ich službám. Reštriktívne opatrenia sa prijímajú aj proti platformám ICO a kryptoobchodu, vrátane verejných sociálnych a mediálnych účtov.

Popredná čínska platforma sociálnych médií WeChat natrvalo zablokovala viacero účtov súvisiacich s kryptomenami a blockchainom, ktoré boli podozrivé z publikácií “hype”, a organizácie ICO a kryptoobchody, ktoré boli v rozpore s novými predpismi zavedenými tento mesiac.

Krypto stránka Coindaily tvrdí, že jej oficiálny kanál WeChat mal od júna 2018 viac ako 100 000 používateľov – potvrdil, že “približne 8 najvýznamnejších vplyvných oficiálnych účtov súvisiacich s kryptomenami bolo trvalo zakázaných” Coindaily, Huobi News a Huobi Research Institute, Jinse.com, BiShiJie Novinky Flash, deepchain, TokenClub, CoinDaily, Wujie Blockchain a Dapao.

Spoločnosť CT Japan ďalej informuje, že nové opatrenia sa vyskytujú na posilnenie “prečistenia” kryptomenových platobných kanálov tretích strán, vrátane tých, ktoré používajú platobné platformy (OTC). Úradníci z Čínskeho úradu pre špeciálne odstránenie internetových finančných rizík sa údajne stretnú a vypočujú tretie strany platobných inštitúcií a nariadia im, aby ukončili akékoľvek transakcie súvisiace s kryptomenami.

Čína sprísnila predpisy o kryptomenách v septembri 2017, kedy zakázala obchody ICO a Bitcoin (BTC). V januári miestne regulačné orgány oznámili plány na rozšírenie zákazu na platformy na vytváranie trhov a podobné služby, ktoré “blokujú prístup na domáce a offshore platformy, ktoré umožňujú centralizované obchodovanie”.

ZDROJ: 1

Teraz je ten správny čas si zvoliť kryptomeny, ktoré v budúcnosti budú stáť za to. Vďaka naším analýzam a informáciám, ktoré s vami zdieľame, vám uľahčíme rozhodovanie a pomôžeme vám na vašej ceste svetom kryptomien ? Navyše stíhate akciové ceny, ktoré platia už len pár dní.

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

                                                                      Obchod z 27.8.: 

 

Obchod z 20.8.: 

Obchod zo 17.8.: 

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Čo hovoria ostatní ? 

 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart