Filipínsky McDonald’s sa spojil s kryptomenou LoyalCoin

McDonald’s na Filipínach vstúpil 18.marca do krypto prostredia vytvorením spolupráce s LoyalCoin, aby zákazníkom poskytol program odmeňovania založený na kryptomenách. Teraz môžu používatelia ich aplikácie využívať krypto na transakcie v McDonald’s a získavať odmeny. Len za prihlásenie do tejto služby získajú zákazníci burger zadarmo.

LoyalCoin je vernostný program založený na blockchaine. Spoločnosť sa odlišuje tým, že tvrdí, že pomocou technológie blockchain umožňuje využiť „body na viac ako len získanie odmien a výhod od vašich obľúbených značiek“.

Užívatelia platformy získavajú LoyalCoin nákupom tovarov a služieb od značiek, ktoré vydávajú kryptomeny ako zákaznícke odmeny. Užívatelia si tiež môžu zakúpiť LoyalCoin priamo z búrz ako Cryptopia a NemChange.

Je neisté, ako platforma plánuje zabezpečiť lojalitu zákazníkov voči určitej značke. Ak je možné mincu kúpiť a využiť inde, inteligentní zákazníci by si mohli LoyalCoin kúpiť na burze a použiť ho obohratie vernostného programu. Užívatelia môžu tiež previesť LoyalCoin na hotovosť výmenou za Bitcoin alebo iné kryptomeny, čo vyvoláva otázky, ako sa program líši od tzv.“cash-back“ programov.

Zdá sa však, že maloobchodníci venujú pozornosť vplyvu kryptomien a hľadajú rôzne spôsoby integrácie týchto technológií. Iné veľké spoločnosti, ako napríklad Starbucks, skúmajú spôsoby prijímania platieb v obchodoch v kryptomenách.

Zdroj: 1

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart