Jeden švajčiarsky muž stratovou investíciou do Bitcoinu prišiel o manželku aj peniaze.

K nezodpovedným investíciám dochádza aj napriek tomu, že jednoduché vzdelávanie by mohlo pomôcť vyhnúť sa takémuto typu problému. Ľudia strácajú peniaze po celú dobu, ale jeden z manželov to schytal dvonásobne, stratil veľa peňazí aj svoju ženu.

Existuje príslovie o manželstve, ktoré treba brať naozaj vážne a to “šťastná žena rovná sa šťastný život.” Netreba veľa, aby bola žena šťastná a síce byť čestný človek a nerobiť hlúpe rozhodnutia s peniazmi. Aj keď existuje veľa spôsobov, ako urobiť ženu šťastnou, tieto dva spôsoby sú vynikajúcim východiskovým bodom. Jednemu švajčiarovi to však nevyšlo, pretože stratil viac ako 200 000 USD zainvestovaných do Bitcoinu ne jeho vrchole bez jediného slova svojej žene. Je niekto prekvapený, že žena chce rozvod?

Akékoľvek klamstvo o tom, ako manžel míňa svoje peniaze, je obrovský priekak. Navyše jeho manželka o týchto okolnostiach písala verejne na Reddite, že jej manžel stratil viac ako 200 000 USD. Zdá sa, že ona mala vo vzťahu na starosti financie, ale rozhodla sa dať opraty svojmu manželovi, a pravidelne kontrolova peniaze.

Keď žena zvažovala kúpu modelu Tesla Model 300, skontrolovala účty, a zistila, že viac ako 300 000 CHF zmizlo. Skôr než začala podozrievať zo zneužitia manžela, najprv verila, že rozdiel je len chyba. Avšak, po konfrontácii s manželom on následne priznal, že 200.000 CHF z chýbajúcich finančných prostriedkov investoval rovno do kryptomien v minulom roku. Žena uviedla, že suma, ktorú stratil, bola asi 25% úspor, ktoré majú ako pár, a dodala, že je šokovaná a nahnevaná.

Predtým než sa manželský pár oženil pred desiatimi rokmi, manželka priniesla 75% úspor, preto je pochopiteľné, že sa cíti okradnutá. Aj keď jej odporučili blízki, že by mala ísť na terapiu, aby tento spor vo vzťahu vyriešila, nechce počuť nič iné ako rozvod a to je všetko na čo myslí.

Chcem členstvo vo VIP

Zaujímavým krokom v tomto príbehu je, že Bitcoin bol predaný v strate 200 000 CHF, čo znamená, že momentálne býčie trhy ho už nemohli ani zachrániť. Žena povedala, že by sa stále cítila rovnako, aj keď by jej manžel po tomto klamstve a strate zdvojnásobil svoj príjem. Následne síce priznala, že by bola rada. Ale napriek tomu, že nebola informovaná predtým, ako stratil peniaze, spolu už stratili možnosť napraviť situáciu.

Neboli poskytnuté žiadne informácie o množstve Bitcoinu, ktoré sa nakúpili, ale na tom manželke nezáleží. Ona to vidí tak, že investícia do kryptomien sa nelíši od investícií do hazardných hier, a podľa jej názoru nemali byť žiadne peniaze investované takýmto spôsobom. Niektorí ľudia vyjadrili svoj názor, že rozvod je dosť extrémny, zatiaľ čo iní navrhli stanoviť obmedzenie výdavkov svojho manžela.

Zdroj: https://bitcoinexchangeguide.com/one-swiss-man-one-missed-investment-buying-bitcoin-at-the-top-costs-him-wife-and-200000/

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart