JOHNY DEPP: Blockchain a kryptomeny

Johny Depp údajne spolupracuje s platformou TaTaTu založenou na technológii blockchain. Známy herec vytvorí partnerstvo prostredníctvom svojej produkčnej spoločnosti Infinitum Nihil. Podpísal zmluvu o vývoji platformy TaTaTu- zakladateľa Andrea Iervolino. Spoločnosť TaTaTu používa technológiu blockchain, ktorá osvedčuje totožnosť svojich používateľov a zaručuje jedinečné zobrazenie. Platforma tiež odmeňuje používateľov s vlastnou kryptomenou TaTaTu Token (TTU).

Depp sa vyjadril:

,,V tejto dobe demokratizovanej zábavy obdivujem nové technologické nápady a teším sa na spoločnú spoluprácu v oslobodzujúcom, progresívnom spôsobe, ktorý bude zodpovedať princípom našich príslušných entít.”
TTU dosiahol vrchol v polovici augusta 2018 na úrovni okolo 0,81 USD, ale odvtedy stratil takmer 90% svojej hodnoty. Token sa v súčasnosti pohybuje okolo 0,13 USD- podľa údajov z CoinMarketCap.

Celebrity a kryptomeny

Krypto svet je dobre oboznámený s účasťou celebrít, z ktorých niektorí sa zúčastňujú na rôznych ICO projektoch založených na technológii blockchain. Niektoré z najpopulárnejších mien, ktoré sa v tejto oblasti pohybujú sú: Ashton Kutcher, Mel B, Jamie Foxx, Lionel Messi, Mike Tyson a tak ďalej.

Nie všetky ich cesty však boli úspešné. Populárny producent DJ Khaled a boxer Floyd Mayweather boli údajne žalovaní pre ich krypto projekt Centra Tech, ktorý sa ukázal ako podvod. Zakladajúce trio podviedlo investorov a urobilo falošné tvrdenia o ich produkte a o svojich vzťahoch s dôveryhodnými finančnými inštitúciami.

_________________________________________________________________________

Zhodnotíme pre vás kryptomeny z hľadiska fundamentov a technickej analýzy. Pridajte sa k nám a my vám sľubujeme, že získate všetky informácie ako na tácke. 

Aby ste si vedeli pozrieť ako pravidelne videoanalýzy u nás fungujú a vyzerajú ⏩ nech sa páči prinášame vám analýzu z Nedele, v ktorej sme sa zamerali aj na menej známe kryptomeny.

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Pre platbu v kryptomene použite tento formulár 

Zdroj: 1

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart