Nová žiadosť o ETF podaná s Bitcoinom & Ethereom v portfóliu.

Krypto svet je už unudený nekonečnými odmietnutiami a zdržaniami SEC a rozhodol sa sám konať. Preto posledný pokus o ďalšie ETF s Bitcoinom a Ethereum v portfóliu by mohol poskytnúť ďalší optimizmus pre oživenie trhu a návrat býkov.

Nezmeškajte žiadnu novinku a analýzu 

Zatiaľ čo svet čakal na rozhodnutie SEC vo veci predpokladaného odloženia dvoch Bitcoin-ETF žiadostí, niekto podal novú. US Index Trust Fond včera podal novú žiadosť o ETF fond založený na portfóliu BItcoin aj Ethereum.

SEC (Komisia pre cenné papiere) sa určite nenudí

Komisia pre cenné papiere a burzu (SEC) si dáva načas aj pri schvaľovaní žiadostí, ktoré sa týkajú čistých ETF založených na Bitcoine. Teraz musí okrem toho posudzovať aj Ethereum.

Momentálne su aktuálne aj rozhodnutia vo veci ETF žiadosti zo strany Bitwise Asset Management a VanEck / SolidX. SEC pôvodne odložila tieto rozhodnutia späť v marci tohto roku, tesne predtým, ako boli pôvodne splatné. Sľúbili, že schvália, zamietnu alebo začnú konanie, od do 16. mája a 21. mája. To znamená, že do týždňa budeme vedieť rozhodnutie čo ďalej. Dúfame, že čokoľvek, čo strážca cenných papierov doteraz robil, sa považovalo za určitý druh konania, takže očakávame ďalšie odloženie.

Schválenie je nevyhnutné ale trvá to ako v lete na saniach.

Napriek ubezpečeniu zo strany komisára SEC Roberta Jacksona , že schválenie Bitcoin-ETF je nevyhnutné, predchádzajúce žiadosti boli odmietnuté.
Riaditeľ spoločnosti VanEck Gabor Gurbacs v čase, keď bolo rozhodnutie pôvodne určené, uviedol, že tieto termíny SEC sú z veľkej časti bezvýznamné. Dôležitým termínom je 240 dní, čo bude znamenať konečné rozhodnutie o Bitwise a VanEck v čase od 13. do 18. októbra 2019.

CHCEM SA PRIDAŤ DO VIP


Schválenie Bitcoin ETF by bolo katalyzátorom, ktorý by ukončil medvedí trh a začalo by oživenie. Vzhľadom na to, že krypto svet je už unudený nekonečnými odmietnutiami a zdržaniami SEC, rozhodol sa sám konať. Preto posledný pokus o ďalšie Bitcoin a Ethereum ETF by mohol poskytnúť ďalší optimizmus pre oživenie trhu a návrat býkov. Ktorý Bitcoin ETF má najlepšiu šancu na schválenie? Čo myslíte?

Zdroj :https://bitcoinist.com/new-bitcoin-etf-filing-with-the-sec-throws-ethereum-into-the-mix/

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart