Dávid

Som spoluzakladateľ projektu kryptotrejder.sk, v ktorom som premenil moje hobby a záujem o kryptomeny na fungujúci projekt, ktorý vzdeláva ľudí v tejto oblasti a poskytuje komplexné poradenstvo. Okrem kryptomien som absolvent právnickej fakulty UPJŠ  v Košiciach, vediem najväčší rapový portál na Slovensku – generaciarapu.sk, a lifestyle magazín ZdolaHore. Medzi moje najväčšie záľuby patrí najmä budovanie tímu, práca s ľuďmi, cestovanie po svete, lyžovanie a neustále vzdelávanie sa v rôznych oblastiach.

Majo

Podielal som sa na projekte v jeho začiatkoch, hlavne čo sa týka prvotného webu.  Okrem iného vždy ma záujímala ekonomika a marketing. Medzi moje najväčšie záujmy patrí lyžovanie, cyklistika a stretávanie sa s novými ľudmi.

Veronika

V tíme zastávam pozíciu asistentky. Mám na starosti predovšetkým administratívnu stránku našich aktivít, medzi ktoré patria komunikácia s klientmi, registrácia členov do VIP skupiny, marketing a organizovanie eventov. Tieto povinnosti zvládam popri externom štúdiu na Vysokej škole. Som takmer stále pozitívne naladená a som veľmi rada, že som členkou úspešného tímu mladých ľudí, ktorí majú jasný cieľ a urobia všetko preto, aby ho dosiahli.

Julius

Po skončení Vysokej školy ekonomického zamerania v roku 1998 sa naplno venujem financiám a ekonomike. Začínal som najprv v banke potom v  podnikových financiách na manažérskych pozíciach v slovenských aj zahraničných firmách. Tento smer ma zavial až k Bitcoinu, o ktorom som prvýkrát počul v roku 2012. Naplno sa tejto oblasti venujem od roku 2016 odkedy doslova hltám každú informáciu. Založil som blog kryptoonlinesvet.sk  a začal spoluprácu s  Kryptotrejder, najväčším krypto portálom v SR, v ktorom zastávam funkciu šefredaktora.

Ján

V tíme pomáham s technickou podporou, takže s technickými problémami v krypto-svete sa často stretávam. Keďže milujem predaj, prácu s ľuďmi a zároveň ma fascinuje svet kryptomien tak som si našiel perfektné miesto v tomto projekte. Som cieľavedomý, trpezlivý a nápomocný takže sa na
mňa môžete kedykoľvek bez problémov obrátiť. Vyskúšal som si rôzne projekty, príležitosti takže sa stále vzdelávam a zdokonaľujem tým svoje znalosti. Ochotne Vám poradím a vyriešim Váš
problém.

Trejder - Marek

V projekte sa prevažne zaoberám analyzovaním jednotlivých kurzov kryptomien a predpovedaním ich budúceho vývoja s čím je spojené aj vzdelávanie klientov. Moja vášeň pre kryptomeny vznikla v lete v roku 2015. Na trh som vnikol formou tradovania v časoch keď BTC stál 350$. Vďaka neustálemu sledovaniu odborníkov v oblasti technickej analýzy som dospel k záveru venovať sa tejto problematike samostatne a viac do hĺbky.

Zuzana

Som projektová manažérka telom a dušou. Nadšenie pre kryptomeny u mňa začalo pred pár mesiacmi a stále rastie. To bol dôvod, pre ktorý ma projekt kryptotrejder zaujal. Som rada, že som jeho súčasťou spolu s ľuďmi, ktorí premenili svoju vášeň na profesionálny projekt. Motivuje ma, keď sa pracuje na dosiahnutí cieľov a vidieť za mojou prácou výsledky. Využívam svoje skúsenosti z oblasti vedenia projektov v IT, ale aj z vlastného podnikania.

Jakub

V projekte kryptotrejder vykonávam funkciu PR manažéra. Mojou úlohou je kvalitná formálna stránka celého projektu, vytváranie eventov, komunikácia s partnermi a nadväzovanie nových spoluprác, spolupráca s inými médiami a v neposlednom rade príprava tlačových správ. Baví ma písať, vymýšľať, realizovať moje nápady a komunikovať s ľuďmi. Podobnú funkciu vykonávam aj vo svojom druhom projekte Rap Generation a mám za sebou viacero úspešných rozhovorov a spoluprác.

Ladislav

Kryptomenám sa venujem od januára 2017 a projekt Kryptotrejder ma hneď zaujal. Rád vzdelávam ľudí na rôzne témy z krypto sveta, ale hlavne o priležitostiach začínajúcich kryptomien, formou online konzultácii, ale aj osobne formou prednášok po Slovensku. Taktiež naväzujem spolupráce s ďalšími krypto skupinami a starám sa o medzinárodnú Telegram skupinu. Vo voľnom čase sa venujem alternatívnym investíciám, marketingu a rôznym športom.

Náš tím je tvorený aj ďalšími skvelými ľuďmi, ktorí nám pomáhajú v mnohých oblastiach. Sme obklopení krypto nadšencami, vďaka ktorým náš projekt napreduje. Spolu sa učíme, zdokonaľujeme a rastieme.

Ďakujeme za vašu pomoc.

Najnovšie články na BLOGU:

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart