Pornhub: Kryptomeny za sledovanie porna

Spoločnosť Tube8, video server pre dospelých a dcérska spoločnosť platformy Pornhub, ktorá spolupracuje so spoločnosťou Vice Industries Token (VIT) chce platiť divákom kryptomenami za interakciu so svojimi službami.

Partnerstvo sa zameriava na plné osvojenie platformy Tube8. Služba streamingu vloží tokeny VIT na svoje webové stránky a následne odmení návštevníkov, ktorí to sledovali, poprípade zanechali inú interakciu s videami pre dospelých. Hovorca Tube8- Robin Turner povedal: ,,Dostať zaplatené za sledovanie porna bol vždy sen.”

,,Zavedením VIT vytvárame paradigmu, ako ľudia berú zábavu pre dospelých… Zatiaľ čo predtým sa používatelia prihlásili, pozreli niekoľko videí a odišli, VIT ich teraz motivuje k vytvoreniu si účtu a k interakcii s obsahom generujúcim tokeny.”

Generálny riaditeľ spoločnosti VIT- Stuart Duncan: ,,Platforma bude migrovať z blockchainu Ethereum na jeho fork verziu blockchainu s názvom Grafhene.

,,VIT používa [delegovaný proof-of-stake], ktorý je úplne decentralizovaný. Je to jediný skutočný prvý fork blockchain vôbec,”dodal Turner.

Tube8 sa pripojí k Playboy TV a Stormy Daniels pri integrácii kryptomien na svoju platformu. Spoločnosť Playboy TV aj Daniels oznámili, že v priebehu tohto roka použijú tokeny ako systém odmeňovania divákov.

1

Teraz je ten správny čas si zvoliť kryptomeny, ktoré v budúcnosti budú stáť za to. Vďaka naším analýzam a informáciám, ktoré s vami zdieľame, vám uľahčíme rozhodovanie a pomôžeme vám na vašej ceste svetom kryptomien ? Navyše stíhate akciové ceny, ktoré platia pošas leta.

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart