Publish0x zatiaľ vyhráva konkurenčný boj so Steemit aj Voice.

Na trhu sa čoskoro objaví ďalšia blokchain sociálna platforma z dieľne Daniela Larimera pod menom Voice a na jeho predošlé dieťa Steemit sa asi zabudne. Pomaly sa do popredia dostáva aj Publish0x s jej výnimočným modelom odmeňovanie pre čitateľov aj blogerov všetkých zaujíma ako sa vyvinie tento konkurenčný boj.

Spoločnosť Block.one nedávno oznámila svoju novú sociálnu platformu Voice, ktorá je pripravená na revolúciu v sociálnej mediálnej scéne s inovatívným projektom, ktorý je vybavený vlastnou ekonomikou a tokenom Voice.

Kým marketingovo to znie moderne, je to niečo, o čo nikto naozaj nežiada. Na trhu sú už dve ďalšie platformy sociálnych médií založené na blockchaine, Steemit a Publish0x.

Navyše Dan Larimer, zakladateľ spoločnosti EOS, v roku 2016 založil aj Steemit a neskôr tento projekt opustil kvôli práci na platforme Voice, práve tak ako predčasne skončil s BitShares, aby pracoval na Steemite. Čo sa týka projektov, Larimer nemá najlepšiu povesť, pokiaľ ide o dokončenie práce až do konca.

Na druhej strane Publish0x nemá žiadne väzby na Larimera a vyniká pred konkurenciou veľkou mierou.

Čo to je Publish0x?

Publish0x, vyslovené „Publish“ bez „0x“, je blockchain platforma podobná médiu Medium, kde iba autor a čitateľ zarábajú z jej používania. Publish0x bol spustený v októbri 2018 bez ICO a odvtedy neustále rastie.

Platforma Publish0x odmeňuje svojich používateľov kryptomenou tromi rôznymi spôsobmi:

  • Zarobte krypto čítaním

Užívatelia Publish0x nepotrebujú žiadne kryptomeny, aby mohli začať. Môžu sa zaregistrovať na platforme, prečítať si články a získať odmenu. Publish0x dáva svojim používateľom crypto tip, a jednoducho si vyberiete, koľko by ste chceli prideliť autorovi a koľko si ponecháte pre seba.V dolnej časti každého príspevku nájdete posuvný sklápač:

  • Zarobte krypto blogovaním

Každý používateľ programu Publish0x môže požiadať o povolenie stať sa autorom vyplnením formulára žiadosti. To má zabezpečiť, že platforma má iba kvalitné príspevky, ktoré prinášajú hodnotu ich čitateľom.

  • Zarobte krypto zdieľaním veľkých článkov

Posledným spôsobom, ako získať kryptomenu, je stať sa ambasadorom Publish0x zdieľaním skvelých článkov. Títo budú zarábať 5% z každého tipu, ktorý si nárokujú diváci, ktorých prinesiete, a môžu zarobiť ešte viac v rebríčkoch a súťažiach s najaktívnejšími ambasadormi. Amabasadori majú aj referenčný odkaz, takže keď zdieľajú články Publish0x na iných mediálnych platformách a noví používatelia sa zaregistrujú, dostanú odmenu.

Publish0x je kryptografické

Na rozdiel od pripravovanej Voice platformy a Steemit je Publish0x krypto agnostická, čo znamená, že platforma nie je založená na len na svojom tokene. Platforma bude podporovať množstvo tokenov, ale v súčasnosti podporuje iba Bounty0x (BNTY) a novšie stabelcoiny ako DAI od MakerDAO.

Publish0x plánuje v budúcnosti pridať oveľa viac tokenov ERC-20 založených na architektúre Ethereum.

Môže Publish0x vyhrať blockchain vojnu sociálnych médii?

S nadchádzajúcim spustením Voice sa zdá, že na predchádzajúcu platformu Larimera, Steemit, sa možno čoskoro zabudne. Ale Publish0x ide iným smerom ako Steemit a Voice, vďaka svojemu modelu tým, že odmeňuje čitateľov aj autorov a priťahuje divákov z celého kryptografického priemyslu.

Zdroj: https://www.investinblockchain.com/publish0x-can-kill-steemit-and-block-one-new-social-platform/

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart