Venezuela oficiálne spustila predaj kontroverznej kryptomeny Petro pre Fiat/Crypto

Venezuelská kontroverzná štátna kryptomena Petro je teraz k dispozícii pre nákup vo fiat aj krypto mene. Petro sa dá zakúpiť priamo zo štátnej pokladnice cez oficiálnu webovú stránku mince alebo zo šiestich búrz schválených vládou.

Štátom vydané mince je možné zakúpiť za fiat (ako yuan, euro a dolár alebo za určité kryptomeny), a to právnickými a fyzickými osobami, ktoré zaregistrovali a schválili validáciu na oficiálnej stránke mince.

Minca môže byť zakúpená za Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) a Dash (DASH). Národná asociácia Crypto-Frequency Association však uvádza, že Petro je v súčasnosti k dispozícii len pre BTC a LTC.

Vláda tiež pridelila tajomníka kryptomien a súvisiacich činností- Joselita Ramireza, ktorý údajne zodpovedá za riešenie otázok týkajúcich sa zákazníckych služieb spoločnosti Petro.

Bancar, Afx Trade, Cave Blockchain, Amberes Coin, Cryptia a Criptolago – boli autorizované venezuelskou vládou na obchodovanie s mincou Petro od 16. októbra.

Začiatkom tohto mesiaca, vyhlásil Venezuelský prezident, Nicolas Maduro, 5. november, za oficiálny dátum začiatku verejného predaja spoločnosti Petro- takmer jedenásť mesiacov po tom, čo prvýkrát naznačil možnosť kryptoobchodu v štáte.

Zdroj:1


Zhodnotíme pre vás kryptomeny z hľadiska fundamentov a technickej analýzy. Pridajte sa do našej VIP a my vám sľubujeme, že získate všetky informácie ako na tácke. 

Navyše, kto vstúpi dnes (1.11) tak získa aj malý bonus od nás – krypto oblečenie, podľa výberu od nášho partnera v hodnote do 30 EUR. 

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Aby ste si vedeli pozrieť ako pravidelne videoanalýzy u nás fungujú a vyzerajú ⏩ nech sa páči prinášame vám analýzu z nedávnej Nedele, v ktorej sme sa zamerali aj na menej známe kryptomeny. Napríklad PHX sa podarilo prekonať až 130% profit.

CHCEM VSTÚPIŤ DO VIP SKUPINY 

Pre platbu v kryptomene použite tento formulár 

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart