,,Žiadna káva za Bitcoiny!” Starbucks objasňuje, ako médiá skresľujú nové krypto špekulácie

Spoločnosť Starbucks objasnila, že nebude prijímať Bitcoin (BTC) ani iné kryptomeny ako platbu, napriek zavádzajúcim informáciám z bežných médií.

V piatok, 3. júla, operátor NYSE oznámil, že Intercontinental Exchange (ICE) oznámila plán na vytvorenie novej globálnej platformy a ekosystému pre digitálne aktíva- BAKKT, spolu so skupinou veľkých podnikov vrátane Starbucks, BCG a Microsoft.

Po veľkom oznámení niekoľko bežných médií vrátane Bloombergu a CNBC uvádzalo špekulatívne a zavádzajúce nadpisy – napríklad “Nové partnerstvo Starbucks s firmou Microsoft umožňuje zákazníkom platiť za frappuccino pomocou BTC” – čo priamo naznačuje, že by partnerstvo znamenalo možnosť platby za položky v Starbucks pomocou kryptomien.

Pridajte sa do najväčšej VIP skupiny na Slovensku a vzdelávajte sa v oblasti kryptomien spolu s nami! 

Hovorca nadnárodného kávového reťazca vysvetlil, že v skutočnosti zákazníci nebudú môcť platiť v kryptomenách, ale spoločnosť je súčasťou nového programu, ktorý vytvoril platformu Bakkt na konverziu digitálnych aktív ako napr. Bitcoin do amerických dolárov, ktoré môžu byť následne v Starbucks použité.

,,Americká burza Intercontinental Exchange (ICE) a zúčtovacia kancelária plánujú spustiť 1-dňovú fyzicky dodanú BTC zmluvu spolu s fyzickým skladom v novembri 2018. Podmienkou je preskúmanie a schválenie CFTC “

V máji New York Times informoval o zdrojoch, ktoré naznačujú, že ICE uvažuje o spustení fyzicky dodaných BTC kontraktov.

Koncom júla, bývalá exekútorka Wall Street, ktorá sa stala krypto podnikateľom, uviedla, že kryptomenové trhy potrebujú dôveryhodného správcu mien – japonskú banku, HSBC, ICE alebo Goldman Sachs – aby umožnili inštitucionálnym investorom cítiť sa na trhu pohodlne.

1

Využi našu letnú akciu a pridaj sa do najväčšej VIP skupiny na Slovensku, ktorá má verných vyše 200 členov.
Čo získate navyše ak využijete túto akciu:
?E-Booky – TOP 6 kryptomien pre rok 2018 a e-book ako zvládať krízové situácie na trhu v celkovej hodnote 55,-€ ✅
?E-Book – TOP 5 kryptomien pod dolar v hodnote 35 EUR.
?Séria troch Webinárov o čítaní a predikcii grafov (technická analýza) + e-booky ? – vďaka, ktorým sa zaručene naučíte čítať grafy pod vedením nášho analytika Ing. Marek Jendrála v hodnote 96,-€ ✅
Zdá sa vám málo ? 
❇️Keďže sme si kvalitou, ktorú vám odovzdáme istý, máte možnosť využiť aj 14 – dňovú garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti, bez zbytočných otázok.
Platba cez e-shop – TU 
V prípade otázok alebo platbách v Kryptomene kontaktujte info@kryptotrejder.sk

Pridaj komentár

Zatvoriť menu
×

Cart